facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

205 Korku Odası – Zimmer 205 izle

Part1

Part2

Part3

Part4

Tek Part

Açıklama:

205 Korku Odası KORKU filmi orjinal adı ile 205 Zimmer der Angst gerilim filmi yönetmenliğini Rainer Matsutani yapmıştır. Gerilim Korku filminde yönetmen sinema severlerinin karşısına beyaz perdeye 1 saat 50 dakikalık gösterimi ile 205 Korku Odası filmini işlemiştir. Filmde herşeye sil baştan başlamak isteyen, Katrine Kopenhang'ta bir öğrenci yurduna yerleşerek başlar ve daha sonrasında üniversiteye kayıt olur. Yerleşmiş olduğu yurtta kendisine verilen 205 nolu oda ile çevresinden duymuş olduğu söylentiler pekte dikkatini çekmemiştir. Kendisi için bu yurt baskıcı babasından kurtulduğu ve partilere kapılıp kendi özgürlüğünü ilan edeceği yeni yuvası olarak ön belleğinde yer etmiştir. Kendisi il birlikte aynı ortamı paylaşmakta olan Sanne ve arkadaşları Katrine'i yurttan attırmak için ellerinden geleni yaparak, çeşitli planlar tasarlarlar. Planları arasında kalmış olduğu oda hakkında çeçşitli yalanlar söylemektir. Uydurdukları hikayelerden biri de 205 no'lu odanın lanetli olduğu ve hiç kimsenin bir seneden fazla o odada kalamadığı masalıdır. Fakat uydurdukları hayalet hikayeleri çığrından çıkar ve şehir efsanesinden öteye geçerek gerçekliğe dönüşür. Katrine neden kimsenin 205 numaralı odada kalmak istemeyeceğini odasında garip şeyler olmaya başladığında çok yakında keşfedecektir. Film çekimlerinde görünen okul 2008 tarihli Die Welle filmin kullanılan aynı okul. Üç oyuncu Jennifer Ulrich, Tino Mewes ve Dennis Gansel bu filmde de beraber oynamıştı hatta Gansel filmin ortak senaristi ve yönetmeniydi. 205 Korku Odası – Zimmer 205 Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. 205 Korku Odası – Zimmer 205 filmini izledikten sonra lütfen yorum yapmayı unutmayınız. İyi seyirler.

Dil
Türkçe Dublaj
IMDb
5.3
Kategori
Korku Gerilim filmleri
Etiketler
, , ,
İzleme
12.001
Tarih
20 Ekim 2013
Ekleyen
admin

"205 Korku Odası – Zimmer 205" için 1 yorum yapılmış (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. mehtap Aralık 30th, 2013 at 04:49 mehtap

    konusu guzel ama biraz saçma geldı bana kurgu eksıklığı var

Film hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz, açılmayan filmler için bilgilendirme yaptığınızda en kısa sürede güncellenmektedir.(Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)