facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Bu Aşk Fazla Sürmez – I Give It a Year izle

Part1

Part2

Part3

Tek Part

Tek Part

Fragman

Açıklama:

Bu Aşk Fazla Sürmez – I Give It a Year filminin yönetmenliğini Dan Mazer yapmıştır. Bu Aşk Fazla Sürmez hd izle filmde Nat ve Josh bir partide tanışmışlardır. Tanıştıkları o günden bu yana, ziyadesiyle zıt kişiliklere sahip olmalarına rağmen son derece mutlu bir beraberlik yaşayan bir çifttir. Yaşantısı boyunca oldukça başarılı bir kariyere sahip olan Nat, bu başarısını daimi kılmak için azimle çalışmaktadır. Bir yazar olan Josh ise başarıya ulaşabilmek için sürekli mücadele etmektedir. Karakter farklılıklarına rağmen ilişkilerini yürüten çift sonunda evlenme kararı alır. Ancak bu karar başta aileleri olmak üzere, arkadaşlarını ve yakın çevrelerini olumsuz düşüncelere sevk eder. Hayatlarındaki herkes Nat ve Josh’un bu evliliği bir yıldan fazla sürdüremeyeği konusunda emindir. Nat ve Josh, eski sevgililerinin cazibesine ya da çekici müşterilerinin karizmasına karşı savaşıp evliliklerinin birinci yıldönümüne ulaşmak zorundadır. Bu Aşk Fazla Sürmez – I Give It a Year Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Bu Aşk Fazla Sürmez – I Give It a Year filmini izledikten sonra lütfen yorum yapmayı unutmayınız. İyi seyirler.

Dil
Türkçe Dublaj
IMDb
5.8
Kategori
Komedi filmleri, Romantik filmler, Yabancı filmler
Etiketler
, , ,
İzleme
11.346
Tarih
26 Şubat 2014
Ekleyen
admin

"Bu Aşk Fazla Sürmez – I Give It a Year" için 2 yorum yapılmış (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. özgür Mart 9th, 2014 at 06:05 özgür

    Çok saçmaaaaaaaaa

  2. ecemkıymetli Mart 17th, 2014 at 15:56 ecemkıymetli

    çok sıkıcı

Film hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz, açılmayan filmler için bilgilendirme yaptığınızda en kısa sürede güncellenmektedir.(Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)