facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Köstebekgiller Perili Orman izle

Part1

Part2

Part3

Part4

Fragman

Açıklama:

2015 Animasyonlarına bir yenisi Köstebekgiller Perili Orman Animasyon filmi eklenmiştir. Köstebekgiller Perili Orman Animasyon filmini diğerlerinden farklı kılan Türk yapımı olmasıdır. Köstebekgiller Perili Orman Animasyon filminin yönetmenliğini Mustafa Kotan yapmıştır. Animasyon filminde, gözünü para hırsı bürümüş bir otel sahibi olan Fahri Fırfır ve müdür Şehnaz Şıkır, ormanları yok ederek otellerini genişleterek daha çok para kazanmak isterler. Onlara meydan okuyan bir aile, yanlarında kendilerine hiç beklemedikleri bir destek bulurlar: Boyo, Süslü, Kösteban, Köstepem ve Köstosun’dan oluşan köstebekler ekibi, ormanlarını korumak için ellerinden geleni yapacaklardır. Köstebekgiller Perili Orman Animasyon filmi, Türkiye’nin live-action tekniğiyle çekilen az sayıda animasyonundan biri olan Köstebekgiller: Perili Orman’ın çekimleri Abant bölgesinde gerçekleştirildi. Köstebekgiller Perili Orman Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Köstebekgiller Perili Orman filmini izledikten sonra lütfen yorum yapmayı unutmayınız. İyi seyirler.

Dil
Türkçe Dublaj
IMDb
3.8
Kategori
Aksiyon Macera filmleri, Animasyon filmler, Fantastik Bilim Kurgu filmleri, İzlenmesi Gereken filmler, Vizyondakiler, Yabancı filmler
Etiketler
, , , , , , ,
İzleme
8.145
Tarih
23 Temmuz 2015
Ekleyen
admin

Film hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz, açılmayan filmler için bilgilendirme yaptığınızda en kısa sürede güncellenmektedir.(Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)