facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Orman Kaçkını izle

Part
Part
Part
Part
Part
Oto Geçiş

Movshare

Açıklama:

Brendan Fraser'ın başrol oynadığı 1997 senesi Amerika yapımı olan Orman Kaçkını filmi Komedi, Romantik ve Macera türlerine sahiptir. Sam Weisman yönetmenliğinde olan filmin açıklaması; George hayata çok kötü bir durumda gözlerini açmıştır. Onu annesinden ayırıp öldürmek isterlerken annesi bir sepete koyup nehire bırakır. Ve sular onu ormanın derinliklerine doğru götürür. Ve artık tüm ailesi hayvanlardır. Onlarla birlikte yiyip içer , konuşur , dertlerini dinler. Artık george ta onlardan biridir. Jeny adındaki bir kız orman gezisindeyken birden yolunu kaybeder. Nişanlısıyla ayrı düşerler. Jeny başıboş ormanda yürürken George ile karşılaşır ve artık emin ellerdedir. Ağaçtan evinde misafir etmek için Jeny’i taşımaya başlar. Bir gün boyunca kendinden geçmiş halde yatan Jeny olaylardan habersizdir. Nişanlısıda arama ekibi kurar ve onu bulmaya çalışırlar fakat hava kararmıştır onlarda aramayı bırakırlar ve artık Jeny ile george için birbirlerine ayıracak çok zamanları vardır. Orman Kaçkını izle Orman Kaçkını Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Orman Kaçkını filmini izledikten sonra lütfen yorum yapmayı unutmayınız. İyi seyirler.

Dil
Türkçe Dublaj
IMDb
5.3
Kategori
Komedi filmleri
Etiketler
,
İzleme
49.258
Tarih
27 Ocak 2012
Ekleyen
admin

"Orman Kaçkını" için 2 yorum yapılmış (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. yomra61 Aralık 29th, 2011 at 07:16 yomra61

    komediyi oynamak kolay değildir .daha doğrusu insanları güldürmek kolay değildir . bu film sizi güldürmeyi başaran cinsten . kategorisini hak ediyor yani .

  2. ramo21 Nisan 25th, 2012 at 11:46 ramo21

    yomra61 e katılıyorum doğrusu insaları güldürmek kolay değil ama bu film insanları güldürmekte olan üstü.

Film hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz, açılmayan filmler için bilgilendirme yaptığınızda en kısa sürede güncellenmektedir.(Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)