facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Sadako 3D 2 Türkçe Altyazılı izle izle

Part1

Part2

Part3

Tek Part

Fragman

Açıklama:

Sadako 3D 2 filminin yönetmenliğini Tsutomu Hanabusa yapmıştır. Sitemizden Sadako 3D 2 hd izlerken filmde, 24 yaşında olan Fuko Ando psikoloji bölümünde okumaktadır ve yüksek lisans öğrencisidir. Aynı zamanda 4 yaşında olan yeğenine bakmak için görevlendirilmiştir. Kısa bir süre sonra, bir takım gizemli olaylar yeğeninin etrafında meydana gelmeye başlar. Daha sonra 5 yıl önce gerçekleşen lanetli bir video olayını öğrenir. Fuko Ando bir anda kendini bu lanetli video ile ilgilenirken bulur. Sitemizden Sadako 3D 2 izledikten sonra film hakkındaki görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız Sadako 3D 2 Türkçe Altyazılı izle Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz. Sadako 3D 2 Türkçe Altyazılı izle filmini izledikten sonra lütfen yorum yapmayı unutmayınız. İyi seyirler.

Dil
Türkçe Altyazılı
IMDb
5.5
Kategori
Korku Gerilim filmleri, Yabancı filmler
Etiketler
, , , ,
İzleme
11.044
Tarih
26 Mart 2014
Ekleyen
admin

"Sadako 3D 2 Türkçe Altyazılı izle" için 1 yorum yapılmış (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. Zabıta Mayıs 25th, 2014 at 17:55 Zabıta

    Güzel bir Film 😀 <3

Film hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz, açılmayan filmler için bilgilendirme yaptığınızda en kısa sürede güncellenmektedir.(Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)