facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

İki Kule: Yüzüklerin Efendisi izle

Part
Part
Part
Part
Part
Part
Part
Part
Part
Part
Oto Geçiş

Açıklama:

Peter Jackson'un yönetmenliğini yaptığı İki Kule: Yüzüklerin Efendisi isimli film 2002 senesi Amerika yapımıdır. IMDb'den 10 üzerinden 8.7 puan alan filmin başrol oyuncusu Liv Tyler'dir. Konusu, İki kule, Emyn Muil tepelerinde başlar. Yollarını kaybetmiş Hobbitler, Frodo ve Sam, esrarengiz Gollum'un kendilerini takip ettiğini farkederler ve onu kıskıvrak yakalarlar. Bir zamanlar bir Hobit olan ve beş yüz yıl sahip olduğu Yüzük tarafından bozulup bir yaratığa, dönüştürülen Gollum, kendisini serbest bırakmaları karşılığında, Hobbitleri Mordor'un Kara Kapıları’na götürmeye söz verir. Sam, bu yeni yol arkadaşına güvenmemektedir. Frodo ise bir zamanlar kendisi gibi bu yüzüğü taşıyan Gollum'a acımaktadır.. İki Kule: Yüzüklerin Efendisi Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. İki Kule: Yüzüklerin Efendisi filmini izledikten sonra lütfen yorum yapmayı unutmayınız. İyi seyirler.

Dil
Türkçe Dublaj
IMDb
8.7
Kategori
İzlenmesi Gereken filmler
Etiketler
, ,
İzleme
38.198
Tarih
11 Mayıs 2012
Ekleyen
admin

"İki Kule: Yüzüklerin Efendisi" için 2 yorum yapılmış (Siz de görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. enderun Mart 29th, 2012 at 15:35 enderun

    gelmis gecmis en mükemmel filmlerden bir tanesi

  2. cengiz Temmuz 11th, 2013 at 04:37 cengiz

    Çok Güzel Sitede Harika Teşeküller

Film hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz, açılmayan filmler için bilgilendirme yaptığınızda en kısa sürede güncellenmektedir.(Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)